TM050QDH05

| panel model | TM050QDH05 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050QDH05 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 640(RGB)×480 [VGA] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 101.568(H)×76.176(V) mm |
| Zarys Dim. | 138(H)×90.2(V) mm |
| Obszar bezel | 102.568(H)×77.176(V) mm |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminancja | 320 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | 6 o'clock |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Obsługuje kolor | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Źródło światła | WLED [3S5P] , 50K hours , With LED Driver |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 45 pins Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , FPC |
| Zasilacz | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM050QDH05.
TIANMA TM050QDH05 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050QDH05 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050QDH05 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050QDH05 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050QDH05 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050QDH05 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050QDH05 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050QDH05 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM050QDH05"
- TIANMA TM050QDH05
- Arkusz danych TM050QDH05
- Obraz TM050QDH05
- Cena TM050QDH05
- Dystrybutor TM050QDH05

