TM070SDH01

| panel model | TM070SDH01 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM070SDH01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 141×105.75 mm |
| Zarys | 155.5×118.7×5.9 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 3S6P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM070SDH01.
TIANMA TM070SDH01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM070SDH01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM070SDH01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM070SDH01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070SDH01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM070SDH01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM070SDH01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM070SDH01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM070SDH01"
- TIANMA TM070SDH01
- Arkusz danych TM070SDH01
- Obraz TM070SDH01
- Cena TM070SDH01
- Dystrybutor TM070SDH01

