TM070SDH05

| panel model | TM070SDH05 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM070SDH05 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 141×105.75 mm |
| Zarys | 155.5×118.7×5.9 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 3S6P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM070SDH05.
TIANMA TM070SDH05 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM070SDH05 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM070SDH05 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM070SDH05 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070SDH05 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM070SDH05 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM070SDH05 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM070SDH05 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM070SDH05"
- TIANMA TM070SDH05
- Arkusz danych TM070SDH05
- Obraz TM070SDH05
- Cena TM070SDH05
- Dystrybutor TM070SDH05

