TS024HAADD02

| panel model | TS024HAADD02 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TS024HAADD02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 36.72×48.96 mm |
| Zarys | 42.6×59 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 4S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU/RGB , 36 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.8V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TS024HAADD02.
TIANMA TS024HAADD02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS024HAADD02 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS024HAADD02 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS024HAADD02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TS024HAADD02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TS024HAADD02 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TS024HAADD02 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TS024HAADD02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TS024HAADD02"
- TIANMA TS024HAADD02
- Arkusz danych TS024HAADD02
- Obraz TS024HAADD02
- Cena TS024HAADD02
- Dystrybutor TS024HAADD02

