TXW200021S0
| panel model | TXW200021S0 |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TXW200021S0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Seria | 2.0寸240*320 |
| Słowa kluczowe Desc. | 2.0inch 240*320 TFT LCD, 22 pins MCU 8 bit 400 cd/m2 |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 240×320 |
| Współczynnik proporcji | 3:4 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 30.6 (W) × 40.8 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 34.6 (W) × 47.8 (H) mm |
| Max. Głębokość | 2.1 mm |
| Rodzina LC | IPS Family |
| Polaryzator | Transmissive |
| Jasność | 400 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolory Ilość | 262K |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | CPU |
| Kołki interfejsu | 22 Pins |
| Panel dotykowy | Touch Optional |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand TXW200021S0.
White Brand TXW200021S0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW200021S0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW200021S0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW200021S0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW200021S0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW200021S0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW200021S0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW200021S0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TXW200021S0"
- White Brand TXW200021S0
- Arkusz danych TXW200021S0
- Obraz TXW200021S0
- Cena TXW200021S0
- Dystrybutor TXW200021S0
