AT070WSB-NW1-3800

| panel model | AT070WSB-NW1-3800 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSB-NW1-3800 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 154.214 × 85.92 (H×V) |
| Kontur (mm) | 162.2 × 95.7 × 1 (H×V×D) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Leczenie | Without Polarizer |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | 6 o'clock |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Grubość szkła | 0.50+0.50 mm |
| Transmisyjność | 4.4% (Typ.)(with Polarizer) |
| Głębia koloru | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Podświetlenie | No B/L |
| Masa | TBD |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , FPC , 40 pins |
| Napięcie zasilające | 3.3/9.6/18.0/-6.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE AT070WSB-NW1-3800.
BOE AT070WSB-NW1-3800 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE AT070WSB-NW1-3800 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE AT070WSB-NW1-3800 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor AT070WSB-NW1-3800 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSB-NW1-3800 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE AT070WSB-NW1-3800 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE AT070WSB-NW1-3800 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor AT070WSB-NW1-3800 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AT070WSB-NW1-3800"
- BOE AT070WSB-NW1-3800
- Arkusz danych AT070WSB-NW1-3800
- Obraz AT070WSB-NW1-3800
- Cena AT070WSB-NW1-3800
- Dystrybutor AT070WSB-NW1-3800

