AT070WSB-NW1

| panel model | AT070WSB-NW1 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSB-NW1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 154.22×85.92 mm |
| Zarys | 162.2×95.7 mm |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/9.6/18.0/-6.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE AT070WSB-NW1.
BOE AT070WSB-NW1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE AT070WSB-NW1 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE AT070WSB-NW1 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor AT070WSB-NW1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSB-NW1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE AT070WSB-NW1 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE AT070WSB-NW1 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor AT070WSB-NW1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AT070WSB-NW1"
- BOE AT070WSB-NW1
- Arkusz danych AT070WSB-NW1
- Obraz AT070WSB-NW1
- Cena AT070WSB-NW1
- Dystrybutor AT070WSB-NW1

