B173HAN01.0

| panel model | B173HAN01.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B173HAN01.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 381.888×214.812 mm |
| Zarys | 398.1×250.5×4 mm |
| Styl kształtu | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B173HAN01.0.
AUO B173HAN01.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B173HAN01.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B173HAN01.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B173HAN01.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B173HAN01.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B173HAN01.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B173HAN01.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B173HAN01.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B173HAN01.0"
- AUO B173HAN01.0
- Arkusz danych B173HAN01.0
- Obraz B173HAN01.0
- Cena B173HAN01.0
- Dystrybutor B173HAN01.0
