B173HAN01.3

| panel model | B173HAN01.3 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B173HAN01.3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 381.888(H)×214.812(V) mm |
| Zarys Dim. | 398.1(H)×250.5(V) ×4(D) mm |
| Obszar bezel | - |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Obsługuje kolor | 262K 72% (CIE1931) |
| Źródło światła | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Styl formularza | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Panel dotykowy | Without |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B173HAN01.3.
AUO B173HAN01.3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B173HAN01.3 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B173HAN01.3 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B173HAN01.3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B173HAN01.3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B173HAN01.3 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B173HAN01.3 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B173HAN01.3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B173HAN01.3"
- AUO B173HAN01.3
- Arkusz danych B173HAN01.3
- Obraz B173HAN01.3
- Cena B173HAN01.3
- Dystrybutor B173HAN01.3
