B173HAN03.0

| panel model | B173HAN03.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B173HAN03.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 381.888 × 214.812 (H×V) |
| Kontur (mm) | - |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Leczenie | Antiglare |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Głębia koloru | 16.2M |
| Podświetlenie | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Kształt konspektu | - |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | eDP (4 Lanes) , Connector |
| Napięcie zasilające | 3.3V (Typ.) |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B173HAN03.0.
AUO B173HAN03.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B173HAN03.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B173HAN03.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B173HAN03.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B173HAN03.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B173HAN03.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B173HAN03.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B173HAN03.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B173HAN03.0"
- AUO B173HAN03.0
- Arkusz danych B173HAN03.0
- Obraz B173HAN03.0
- Cena B173HAN03.0
- Dystrybutor B173HAN03.0
