CNK12232-11001C
| panel model | CNK12232-11001C |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,2.0 inch, 122×32 |
| płyta | STN-LCD |
| CNK12232-11001C cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Seria | CNK12232-11001 |
| Słowa kluczowe Desc. | 122*32 Graphic lcd module display, 32pins CPU |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | STN LCD Graphic Module |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 122×32 |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 48.76 (W) × 14.36 (H) mm (A.A) |
| Obszar wyświetlania | 54.8 (W) × 20 (H) mm (V.A) |
| Wymiar konspektu | 65.4 (W) × 30.5 (H) mm |
| Max. Głębokość | 5 mm |
| Polaryzator | Transmissive |
| Tryb koloru | Yellow/Green (Positive) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolory Ilość | Monochrome |
| Prawo jazdy | 1/32 |
| Kontroler | ST7567 |
| Rodzaj wiązania | COG |
| Typ podświetlenia | YG-LED |
| Typ interfejsu | CPU |
| Kołki interfejsu | 32 Pins |
| Panel dotykowy | Without |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand CNK12232-11001C.
White Brand CNK12232-11001C są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand CNK12232-11001C pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand CNK12232-11001C lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor CNK12232-11001C na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12232-11001C są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand CNK12232-11001C pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand CNK12232-11001C lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor CNK12232-11001C na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CNK12232-11001C"
- White Brand CNK12232-11001C
- Arkusz danych CNK12232-11001C
- Obraz CNK12232-11001C
- Cena CNK12232-11001C
- Dystrybutor CNK12232-11001C
