CNK128128-16081A1
| panel model | CNK128128-16081A1 |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,1.5 inch, 128×128 |
| płyta | STN-LCD |
| CNK128128-16081A1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Seria | CNK128128-16081 |
| Słowa kluczowe Desc. | 128*128 lcd display, lcd display module, graphic lcd, R/G/B LED backlight |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | STN LCD Graphic Module |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 128×128 |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 28.14 (W) × 26.86 (H) mm (A.A) |
| Obszar wyświetlania | 32 (W) × 29 (H) mm (V.A) |
| Wymiar konspektu | 37.3 (W) × 39.3 (H) mm |
| Max. Głębokość | 7 mm |
| Polaryzator | Transmissive |
| Tryb koloru | Red mode (Negative) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolory Ilość | Tri-color |
| Prawo jazdy | 1/128 |
| Kontroler | ST7570 |
| Rodzaj wiązania | COG |
| Typ podświetlenia | R-LED |
| Typ interfejsu | SPI |
| Kołki interfejsu | 16 Pins |
| Panel dotykowy | Without |
| Temperatura robocza. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand CNK128128-16081A1.
White Brand CNK128128-16081A1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand CNK128128-16081A1 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand CNK128128-16081A1 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor CNK128128-16081A1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK128128-16081A1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand CNK128128-16081A1 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand CNK128128-16081A1 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor CNK128128-16081A1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CNK128128-16081A1"
- White Brand CNK128128-16081A1
- Arkusz danych CNK128128-16081A1
- Obraz CNK128128-16081A1
- Cena CNK128128-16081A1
- Dystrybutor CNK128128-16081A1
