CNK128128-11001A
| panel model | CNK128128-11001A |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.1 inch, 128×128 |
| płyta | FSTN-LCD |
| CNK128128-11001A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Seria | CNK128128-11001 |
| Słowa kluczowe Desc. | 128*128 FSTN LCD display module, 22pins CPU, COG graphic lcd |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | FSTN LCD Graphic Module |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 128×128 |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 38 (W) × 38 (H) mm (A.A) |
| Obszar wyświetlania | 44 (W) × 40.5 (H) mm (V.A) |
| Wymiar konspektu | 48 (W) × 52.8 (H) mm |
| Max. Głębokość | 4.7 mm |
| Polaryzator | Transflective |
| Tryb koloru | Blue/Grey (Positive) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolory Ilość | Monochrome |
| Prawo jazdy | 1/128 |
| Kontroler | UC1617 |
| Rodzaj wiązania | COG |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | CPU |
| Kołki interfejsu | 22 Pins |
| Panel dotykowy | Without |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. | -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand CNK128128-11001A.
White Brand CNK128128-11001A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand CNK128128-11001A pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand CNK128128-11001A lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor CNK128128-11001A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK128128-11001A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand CNK128128-11001A pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand CNK128128-11001A lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor CNK128128-11001A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CNK128128-11001A"
- White Brand CNK128128-11001A
- Arkusz danych CNK128128-11001A
- Obraz CNK128128-11001A
- Cena CNK128128-11001A
- Dystrybutor CNK128128-11001A
