ECX112AKR-3

| panel model | ECX112AKR-3 |
|---|---|
| Zespół Marka | SONY |
| Descrition | AM-OLED ,24.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | AM-OLED |
| ECX112AKR-3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 543.36×305.64 mm |
| Zarys | 570×353.4×28.6 mm |
| Powierzchnia | Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 1.07B (10-bit) , CIE1931 110% |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 10-bit) , 99 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0/5.0/28V (Typ.)(VBC/VTC1/VTC2) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SONY ECX112AKR-3.
SONY ECX112AKR-3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SONY ECX112AKR-3 pdf lub szczegółowej specyfikacji SONY ECX112AKR-3 lub innych wyświetlaczy LCD SONY, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SONY Dystrybutor ECX112AKR-3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SONY ECX112AKR-3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SONY ECX112AKR-3 pdf lub szczegółowej specyfikacji SONY ECX112AKR-3 lub innych wyświetlaczy LCD SONY, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SONY Dystrybutor ECX112AKR-3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "ECX112AKR-3"
- SONY ECX112AKR-3
- Arkusz danych ECX112AKR-3
- Obraz ECX112AKR-3
- Cena ECX112AKR-3
- Dystrybutor ECX112AKR-3

