ECX114AKW-6

| panel model | ECX114AKW-6 |
|---|---|
| Zespół Marka | SONY |
| Descrition | AM-OLED ,16.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | AM-OLED |
| ECX114AKW-6 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 365.76×205.74 mm |
| Zarys | 416.2×253.6×32.1 mm |
| Powierzchnia | Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 5000 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 1.07B (10-bit) , CIE1931 109% |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 10-bit) , 77 pins |
| Napięcie wejściowe | 5/28V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SONY ECX114AKW-6.
SONY ECX114AKW-6 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SONY ECX114AKW-6 pdf lub szczegółowej specyfikacji SONY ECX114AKW-6 lub innych wyświetlaczy LCD SONY, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SONY Dystrybutor ECX114AKW-6 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SONY ECX114AKW-6 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SONY ECX114AKW-6 pdf lub szczegółowej specyfikacji SONY ECX114AKW-6 lub innych wyświetlaczy LCD SONY, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SONY Dystrybutor ECX114AKW-6 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "ECX114AKW-6"
- SONY ECX114AKW-6
- Arkusz danych ECX114AKW-6
- Obraz ECX114AKW-6
- Cena ECX114AKW-6
- Dystrybutor ECX114AKW-6

