LCBHBT161M

| panel model | LCBHBT161M |
|---|---|
| Zespół Marka | NAN YA |
| Descrition | CSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| płyta | CSTN-LCD |
| LCBHBT161M cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 115.17×86.37 mm |
| Zarys | 168×111 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 30:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Color |
| Czas odpowiedzi | 240/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (8-bit) , 16 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu NAN YA LCBHBT161M.
NAN YA LCBHBT161M są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LCBHBT161M pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LCBHBT161M lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LCBHBT161M na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBHBT161M są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LCBHBT161M pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LCBHBT161M lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LCBHBT161M na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LCBHBT161M"
- NAN YA LCBHBT161M
- Arkusz danych LCBHBT161M
- Obraz LCBHBT161M
- Cena LCBHBT161M
- Dystrybutor LCBHBT161M
