LCBKET302M4

| panel model | LCBKET302M4 |
|---|---|
| Zespół Marka | NAN YA |
| Descrition | CSTN-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| płyta | CSTN-LCD |
| LCBKET302M4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 151.665×113.74 mm |
| Zarys | 197×145×7.2 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 30:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Color |
| Czas odpowiedzi | 290/100 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 70Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (8-bit) , 28 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu NAN YA LCBKET302M4.
NAN YA LCBKET302M4 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LCBKET302M4 pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LCBKET302M4 lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LCBKET302M4 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBKET302M4 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LCBKET302M4 pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LCBKET302M4 lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LCBKET302M4 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LCBKET302M4"
- NAN YA LCBKET302M4
- Arkusz danych LCBKET302M4
- Obraz LCBKET302M4
- Cena LCBKET302M4
- Dystrybutor LCBKET302M4

