LCBLDT163M2S

| panel model | LCBLDT163M2S |
|---|---|
| Zespół Marka | NAN YA |
| Descrition | CSTN-LCD ,7.4 inch, 640×480 |
| płyta | CSTN-LCD |
| LCBLDT163M2S cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 149.735×112.775 mm |
| Zarys | 205.5×141 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 20:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Color |
| Czas odpowiedzi | 250/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (8-bit) , 31 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu NAN YA LCBLDT163M2S.
NAN YA LCBLDT163M2S są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LCBLDT163M2S pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LCBLDT163M2S lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LCBLDT163M2S na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
NAN YA LCBLDT163M2S są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LCBLDT163M2S pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LCBLDT163M2S lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LCBLDT163M2S na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LCBLDT163M2S"
- NAN YA LCBLDT163M2S
- Arkusz danych LCBLDT163M2S
- Obraz LCBLDT163M2S
- Cena LCBLDT163M2S
- Dystrybutor LCBLDT163M2S

