LQ029B2DD04

| panel model | LQ029B2DD04 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.9 inch, 240×160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ029B2DD04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Reflective |
| Aktywny obszar | 61.2×40.8 mm |
| Zarys | 71.4×53.5 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 65K |
| Czas odpowiedzi | 30/60 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 50/50/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | No B/L |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB , 32 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/4.8/13.6/1-13.6V (Typ.)(VSHD/VSHA/VDD/VEE) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ029B2DD04.
SHARP LQ029B2DD04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ029B2DD04 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ029B2DD04 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ029B2DD04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ029B2DD04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ029B2DD04 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ029B2DD04 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ029B2DD04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ029B2DD04"
- SHARP LQ029B2DD04
- Arkusz danych LQ029B2DD04
- Obraz LQ029B2DD04
- Cena LQ029B2DD04
- Dystrybutor LQ029B2DD04

