LQ029T3DW02

| panel model | LQ029T3DW02 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.9 inch, 240×427 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ029T3DW02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 35.64×63.41 mm |
| Zarys | 40.9×74.4 mm |
| Powierzchnia | Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 1500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Czas odpowiedzi | 9/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 42 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ029T3DW02.
SHARP LQ029T3DW02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ029T3DW02 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ029T3DW02 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ029T3DW02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ029T3DW02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ029T3DW02 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ029T3DW02 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ029T3DW02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ029T3DW02"
- SHARP LQ029T3DW02
- Arkusz danych LQ029T3DW02
- Obraz LQ029T3DW02
- Cena LQ029T3DW02
- Dystrybutor LQ029T3DW02

