PDP42G

| panel model | PDP42G |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| płyta | PDP |
| PDP42G cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 1024(RGB)×768 (XGA) |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 921.6 × 519.2 (H×V) |
| Kontur (mm) | 925.2 × 522.7 × 49.1 (H×V×D) |
| Luminancja | 700 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | - |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | - |
| Głębia koloru | 1.07B |
| Podświetlenie | self , 100K hours |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | LVDS (1 ch, 10-bit) , Connector , 31 pins |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 40 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display PDP42G.
LG Display PDP42G są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display PDP42G pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display PDP42G lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor PDP42G na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42G są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display PDP42G pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display PDP42G lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor PDP42G na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PDP42G"
- LG Display PDP42G
- Arkusz danych PDP42G
- Obraz PDP42G
- Cena PDP42G
- Dystrybutor PDP42G

