PDP42T4

| panel model | PDP42T4 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| płyta | PDP |
| PDP42T4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1024(RGB)×768 , XGA |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 921.6(W)×519.2(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 925.2(W)×522.7(H) ×49.1(D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 1700 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas odpowiedzi | - |
| Wyświetl kolory | 1.07B |
| Typ lampy | self , 100K hours |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Masa panelu | 11.3/12.1Kgs (Typ./Max.) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins , Connector |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 40 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display PDP42T4.
LG Display PDP42T4 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display PDP42T4 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display PDP42T4 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor PDP42T4 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42T4 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display PDP42T4 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display PDP42T4 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor PDP42T4 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PDP42T4"
- LG Display PDP42T4
- Arkusz danych PDP42T4
- Obraz PDP42T4
- Cena PDP42T4
- Dystrybutor PDP42T4

