PDP42X

| panel model | PDP42X |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| płyta | PDP |
| PDP42X cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 1024(RGB)×768 (XGA) |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 920.1 × 518.4 (H×V) |
| Kontur (mm) | 1005 × 597 × 60.7 (H×V×D) |
| Luminancja | 1200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | - |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | - |
| Głębia koloru | 1.07B |
| Podświetlenie | self , 100K hours |
| Masa | 14.7±0.5Kgs |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | LVDS (1 ch, 10-bit) , Connector , 31 pins |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 40 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display PDP42X.
LG Display PDP42X są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display PDP42X pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display PDP42X lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor PDP42X na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display PDP42X są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display PDP42X pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display PDP42X lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor PDP42X na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PDP42X"
- LG Display PDP42X
- Arkusz danych PDP42X
- Obraz PDP42X
- Cena PDP42X
- Dystrybutor PDP42X
