T-51440GL070H-FW-AD
| panel model | T-51440GL070H-FW-AD |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-51440GL070H-FW-AD cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 154.08×87.048 mm |
| Zarys | 164.9×100 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 150:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Full color |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/30/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD1/VDD2) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu OPTREX T-51440GL070H-FW-AD.
OPTREX T-51440GL070H-FW-AD są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51440GL070H-FW-AD pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51440GL070H-FW-AD lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51440GL070H-FW-AD na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51440GL070H-FW-AD są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51440GL070H-FW-AD pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51440GL070H-FW-AD lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51440GL070H-FW-AD na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T-51440GL070H-FW-AD"
- OPTREX T-51440GL070H-FW-AD
- Arkusz danych T-51440GL070H-FW-AD
- Obraz T-51440GL070H-FW-AD
- Cena T-51440GL070H-FW-AD
- Dystrybutor T-51440GL070H-FW-AD

