T-51446L050J-FW-P-AB
| panel model | T-51446L050J-FW-P-AB |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-51446L050J-FW-P-AB cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 102.72×74.53 mm |
| Zarys | 127.4×92.8×13.4 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 150:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Full color |
| Czas odpowiedzi | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 55/55/35/15 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 5/517/-15V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB.
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51446L050J-FW-P-AB na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51446L050J-FW-P-AB na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T-51446L050J-FW-P-AB"
- OPTREX T-51446L050J-FW-P-AB
- Arkusz danych T-51446L050J-FW-P-AB
- Obraz T-51446L050J-FW-P-AB
- Cena T-51446L050J-FW-P-AB
- Dystrybutor T-51446L050J-FW-P-AB

