T-51511D150-FW-A-AC
| panel model | T-51511D150-FW-A-AC |
|---|---|
| Zespół Marka | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| T-51511D150-FW-A-AC cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 304.1×228.1 mm |
| Zarys | 326×255 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | CMOS (2 ch, 8-bit) , 76 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu OPTREX T-51511D150-FW-A-AC.
OPTREX T-51511D150-FW-A-AC są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51511D150-FW-A-AC pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51511D150-FW-A-AC lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51511D150-FW-A-AC na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51511D150-FW-A-AC są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty OPTREX T-51511D150-FW-A-AC pdf lub szczegółowej specyfikacji OPTREX T-51511D150-FW-A-AC lub innych wyświetlaczy LCD OPTREX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od OPTREX Dystrybutor T-51511D150-FW-A-AC na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "T-51511D150-FW-A-AC"
- OPTREX T-51511D150-FW-A-AC
- Arkusz danych T-51511D150-FW-A-AC
- Obraz T-51511D150-FW-A-AC
- Cena T-51511D150-FW-A-AC
- Dystrybutor T-51511D150-FW-A-AC

