TM018FDZ04

| panel model | TM018FDZ04 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDZ04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 28.032×35.04 mm |
| Zarys | 34.7×46.7×2.7 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 250:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 58% |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/25/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 24 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.0/3.0V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM018FDZ04.
TIANMA TM018FDZ04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM018FDZ04 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM018FDZ04 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM018FDZ04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDZ04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM018FDZ04 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM018FDZ04 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM018FDZ04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM018FDZ04"
- TIANMA TM018FDZ04
- Arkusz danych TM018FDZ04
- Obraz TM018FDZ04
- Cena TM018FDZ04
- Dystrybutor TM018FDZ04

