TM018FDZ08

| panel model | TM018FDZ08 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM018FDZ08 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 28.032×35.04 mm |
| Zarys | 34.7×46.7×2.8 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 29 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM018FDZ08.
TIANMA TM018FDZ08 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM018FDZ08 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM018FDZ08 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM018FDZ08 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM018FDZ08 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM018FDZ08 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM018FDZ08 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM018FDZ08 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM018FDZ08"
- TIANMA TM018FDZ08
- Arkusz danych TM018FDZ08
- Obraz TM018FDZ08
- Cena TM018FDZ08
- Dystrybutor TM018FDZ08

