TM040YYSP03

| panel model | TM040YYSP03 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM040YYSP03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 480(RGB)×800 (WVGA) |
| Aktywny obszar (mm) | 51.84 × 86.4 (H×V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Luminancja | 0 (cd/m²) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Grubość szkła | 0.20+0.20 mm |
| Głębia koloru | 70% (CIE1931) |
| Masa | TBD |
| Częstotliwość odświeżania | - |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Kontur (mm) | 54.74 × 93.35 × 0.4 (H×V×D) |
| Leczenie | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Odpowiedź | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Transmisyjność | 4.03% (Typ.)(with Polarizer) |
| Podświetlenie | No B/L |
| Ekran dotykowy | Without |
| Lista IC sterowników | Suggest COG NT35510, NT35512T, OTM8009A, OTM8018B |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM040YYSP03.
TIANMA TM040YYSP03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM040YYSP03 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM040YYSP03 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM040YYSP03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM040YYSP03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM040YYSP03 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM040YYSP03 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM040YYSP03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM040YYSP03"
- TIANMA TM040YYSP03
- Arkusz danych TM040YYSP03
- Obraz TM040YYSP03
- Cena TM040YYSP03
- Dystrybutor TM040YYSP03

