TM043NBH07

| panel model | TM043NBH07 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM043NBH07 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 480(RGB)×272 , WQVGA |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 95.04(W)×53.856(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 105.5(W)×67.2(H) ×5.5(D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepszy widok na | 12 o'clock |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Typ lampy | 10S1P WLED , 20K hours , Without Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | 4-wire Resistive Touch |
| Masa panelu | 56.0g (Typ.) |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins , FPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: -20 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM043NBH07.
TIANMA TM043NBH07 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM043NBH07 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM043NBH07 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM043NBH07 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM043NBH07 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM043NBH07 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM043NBH07 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM043NBH07 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM043NBH07"
- TIANMA TM043NBH07
- Arkusz danych TM043NBH07
- Obraz TM043NBH07
- Cena TM043NBH07
- Dystrybutor TM043NBH07

