TM043NBH01

| panel model | TM043NBH01 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM043NBH01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 95.04×53.856 mm |
| Zarys | 105.5×67.2×5.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 10S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM043NBH01.
TIANMA TM043NBH01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM043NBH01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM043NBH01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM043NBH01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM043NBH01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM043NBH01 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM043NBH01 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM043NBH01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM043NBH01"
- TIANMA TM043NBH01
- Arkusz danych TM043NBH01
- Obraz TM043NBH01
- Cena TM043NBH01
- Dystrybutor TM043NBH01

