TXW180014P1
| panel model | TXW180014P1 |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TXW180014P1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Seria | 1.77 inch |
| Słowa kluczowe Desc. | 1.77 inch 128*160 TFT LCD display, 22pins mcu 8 bit 300cd/m² |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 128×160 |
| Współczynnik proporcji | 4:5 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 28.03 (W) × 35.04 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 32.6 (W) × 42 (H) mm |
| Max. Głębokość | 2.3 mm |
| Rodzina LC | TN |
| Polaryzator | Transmissive |
| Jasność | 300 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 45/45/45/20 (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolory Ilość | 262K |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | CPU |
| Kołki interfejsu | 22 Pins |
| Panel dotykowy | Without |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand TXW180014P1.
White Brand TXW180014P1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW180014P1 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW180014P1 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW180014P1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW180014P1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW180014P1 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW180014P1 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW180014P1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TXW180014P1"
- White Brand TXW180014P1
- Arkusz danych TXW180014P1
- Obraz TXW180014P1
- Cena TXW180014P1
- Dystrybutor TXW180014P1
