TXW100010S0
| panel model | TXW100010S0 |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TXW100010S0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Seria | 10.1 inch |
| Słowa kluczowe Desc. | 10.1 inch 1024*600 IPS TFT LCD display, 300nits, 50 pins TTL |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 1024×600 |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 222.72 (W) × 125.28 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 235.02 (W) × 143 (H) mm |
| Max. Głębokość | 2.95 mm |
| Rodzina LC | IPS Family |
| Polaryzator | Transmissive |
| Jasność | 240 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Kolory Ilość | 262K/16.7M |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | TTL |
| Kołki interfejsu | 50 Pins |
| Panel dotykowy | PCAP |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand TXW100010S0.
White Brand TXW100010S0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW100010S0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW100010S0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW100010S0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW100010S0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW100010S0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW100010S0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW100010S0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TXW100010S0"
- White Brand TXW100010S0
- Arkusz danych TXW100010S0
- Obraz TXW100010S0
- Cena TXW100010S0
- Dystrybutor TXW100010S0
