TXW100009S0
| panel model | TXW100009S0 |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TXW100009S0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Seria | 10.1 inch |
| Słowa kluczowe Desc. | 10.1 inch 800*1280 TFT LCD display, 350nits, 40pins, MIPI |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 800×1280 |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 135.36 (W) × 218.57 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 142.71 (W) × 227.91 (H) mm |
| Max. Głębokość | 2.8 mm |
| Rodzina LC | IPS Family |
| Polaryzator | Transmissive |
| Jasność | 350 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolory Ilość | 16.7M |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | MIPI |
| Kołki interfejsu | 40 Pins |
| Panel dotykowy | Touch Optional |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand TXW100009S0.
White Brand TXW100009S0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW100009S0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW100009S0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW100009S0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW100009S0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand TXW100009S0 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand TXW100009S0 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor TXW100009S0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TXW100009S0"
- White Brand TXW100009S0
- Arkusz danych TXW100009S0
- Obraz TXW100009S0
- Cena TXW100009S0
- Dystrybutor TXW100009S0
