LQ695D3HC8W

| panel model | LQ695D3HC8W |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,70 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ695D3HC8W cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 1538.88×865.62 mm |
| Zarys | 1548.88×882.12 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 5%), Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 5000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Interfejs sygnału | Mini LVDS , 160 pins |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ695D3HC8W.
SHARP LQ695D3HC8W są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ695D3HC8W pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ695D3HC8W lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ695D3HC8W na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ695D3HC8W są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ695D3HC8W pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ695D3HC8W lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ695D3HC8W na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ695D3HC8W"
- SHARP LQ695D3HC8W
- Arkusz danych LQ695D3HC8W
- Obraz LQ695D3HC8W
- Cena LQ695D3HC8W
- Dystrybutor LQ695D3HC8W

