LQ695D1VG04

| panel model | LQ695D1VG04 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,70 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ695D1VG04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Aktywny obszar | 1538.88(H)×865.62(V) mm |
| Luminancja | 500 cd/m² (Typ.) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Obsługuje kolor | 1.07B |
| Waga | 27.5±1.5Kgs |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Zarys Dim. | - |
| Współczynnik kontrastu | - |
| Czas odpowiedzi | - |
| Tryb pracy | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Źródło światła | WLED , With LED Driver |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | V-by-One 16 lane |
| Zasilacz | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ695D1VG04.
SHARP LQ695D1VG04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ695D1VG04 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ695D1VG04 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ695D1VG04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ695D1VG04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ695D1VG04 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ695D1VG04 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ695D1VG04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ695D1VG04"
- SHARP LQ695D1VG04
- Arkusz danych LQ695D1VG04
- Obraz LQ695D1VG04
- Cena LQ695D1VG04
- Dystrybutor LQ695D1VG04

