LQ64SP1

| panel model | LQ64SP1 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ64SP1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 129.6×97.2 mm |
| Zarys | 175×126.5 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 100:1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | No B/L Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ64SP1.
SHARP LQ64SP1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ64SP1 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ64SP1 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ64SP1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ64SP1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ64SP1 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ64SP1 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ64SP1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ64SP1"
- SHARP LQ64SP1
- Arkusz danych LQ64SP1
- Obraz LQ64SP1
- Cena LQ64SP1
- Dystrybutor LQ64SP1

