LQ695D1VG01

| panel model | LQ695D1VG01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,70 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ695D1VG01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 1538.88×865.62 mm |
| Zarys | 1559.4×893×43.1 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 1.07B (10-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | V-by-One 16 lane , 108 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ695D1VG01.
SHARP LQ695D1VG01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ695D1VG01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ695D1VG01 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ695D1VG01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ695D1VG01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ695D1VG01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ695D1VG01 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ695D1VG01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ695D1VG01"
- SHARP LQ695D1VG01
- Arkusz danych LQ695D1VG01
- Obraz LQ695D1VG01
- Cena LQ695D1VG01
- Dystrybutor LQ695D1VG01

