LTD154EX0S

| panel model | LTD154EX0S |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD154EX0S cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 332.2×207.6 mm |
| Zarys | 344×243.5×6.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Toshiba Matsushita LTD154EX0S.
Toshiba Matsushita LTD154EX0S są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTD154EX0S pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTD154EX0S lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTD154EX0S na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD154EX0S są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTD154EX0S pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTD154EX0S lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTD154EX0S na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTD154EX0S"
- Toshiba Matsushita LTD154EX0S
- Arkusz danych LTD154EX0S
- Obraz LTD154EX0S
- Cena LTD154EX0S
- Dystrybutor LTD154EX0S

