LTD154EX0T

| panel model | LTD154EX0T |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD154EX0T cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Aktywny obszar | 332.2×207.6 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Toshiba Matsushita LTD154EX0T.
Toshiba Matsushita LTD154EX0T są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTD154EX0T pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTD154EX0T lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTD154EX0T na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD154EX0T są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTD154EX0T pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTD154EX0T lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTD154EX0T na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTD154EX0T"
- Toshiba Matsushita LTD154EX0T
- Arkusz danych LTD154EX0T
- Obraz LTD154EX0T
- Cena LTD154EX0T
- Dystrybutor LTD154EX0T

