LTD154EX0V

| panel model | LTD154EX0V |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD154EX0V cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 332.2×207.6 mm |
| Zarys | 344×243.5×6.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H), Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 50/50/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Toshiba Matsushita LTD154EX0V.
Toshiba Matsushita LTD154EX0V są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTD154EX0V pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTD154EX0V lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTD154EX0V na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD154EX0V są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTD154EX0V pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTD154EX0V lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTD154EX0V na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTD154EX0V"
- Toshiba Matsushita LTD154EX0V
- Arkusz danych LTD154EX0V
- Obraz LTD154EX0V
- Cena LTD154EX0V
- Dystrybutor LTD154EX0V

