PM42H3000

| panel model | PM42H3000 |
|---|---|
| Zespół Marka | COC |
| Descrition | PDP ,42 inch, 1024×768 |
| płyta | PDP |
| PM42H3000 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 933.9×532.2 mm |
| Zarys | 1002.4×600 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 10000 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 1.07B (10-bit) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS , 31 pins |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu COC PM42H3000.
COC PM42H3000 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty COC PM42H3000 pdf lub szczegółowej specyfikacji COC PM42H3000 lub innych wyświetlaczy LCD COC, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od COC Dystrybutor PM42H3000 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
COC PM42H3000 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty COC PM42H3000 pdf lub szczegółowej specyfikacji COC PM42H3000 lub innych wyświetlaczy LCD COC, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od COC Dystrybutor PM42H3000 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PM42H3000"
- COC PM42H3000
- Arkusz danych PM42H3000
- Obraz PM42H3000
- Cena PM42H3000
- Dystrybutor PM42H3000
