TM050JVHS10-02

| panel model | TM050JVHS10-02 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050JVHS10-02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 62.1×110.4 mm |
| Zarys | 69.3×140.8×2 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM050JVHS10-02.
TIANMA TM050JVHS10-02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050JVHS10-02 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050JVHS10-02 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050JVHS10-02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050JVHS10-02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050JVHS10-02 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050JVHS10-02 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050JVHS10-02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM050JVHS10-02"
- TIANMA TM050JVHS10-02
- Arkusz danych TM050JVHS10-02
- Obraz TM050JVHS10-02
- Cena TM050JVHS10-02
- Dystrybutor TM050JVHS10-02

