TM050JYHP03

| panel model | TM050JYHP03 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050JYHP03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 62.1×110.4 mm |
| Zarys | 65.1×117.9 mm |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | 900:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | , CIE1931 70% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | COG Suggest HX8394-A, NT35520, OTM1283A, S6D7AA0 |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM050JYHP03.
TIANMA TM050JYHP03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050JYHP03 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050JYHP03 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050JYHP03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050JYHP03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050JYHP03 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050JYHP03 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050JYHP03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM050JYHP03"
- TIANMA TM050JYHP03
- Arkusz danych TM050JYHP03
- Obraz TM050JYHP03
- Cena TM050JYHP03
- Dystrybutor TM050JYHP03

