TM050LDZ00

| panel model | TM050LDZ00 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 240×400 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050LDZ00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 65.16×108.6 mm |
| Zarys | 76.3×123.4×12.9 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 200:1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 70% |
| Czas odpowiedzi | 40 (Max.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S10P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) + SPI , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM050LDZ00.
TIANMA TM050LDZ00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050LDZ00 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050LDZ00 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050LDZ00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050LDZ00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050LDZ00 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050LDZ00 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050LDZ00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM050LDZ00"
- TIANMA TM050LDZ00
- Arkusz danych TM050LDZ00
- Obraz TM050LDZ00
- Cena TM050LDZ00
- Dystrybutor TM050LDZ00
