TM050JVZG28

| panel model | TM050JVZG28 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 720×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050JVZG28 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 720(RGB)×1280 , WXGA |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 62.9(W)×110.4(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Rozmiar konspektu | 71.1(W)×132.85(H) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Typ lampy | 6S2P WLED , 20K hours , Without Driver |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | PCAP |
| Masa panelu | TBD |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 31 pins , FPC |
| Napięcie wejściowe | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Środowisko | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM050JVZG28.
TIANMA TM050JVZG28 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050JVZG28 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050JVZG28 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050JVZG28 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050JVZG28 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM050JVZG28 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM050JVZG28 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM050JVZG28 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM050JVZG28"
- TIANMA TM050JVZG28
- Arkusz danych TM050JVZG28
- Obraz TM050JVZG28
- Cena TM050JVZG28
- Dystrybutor TM050JVZG28
