TXW011
| panel model | TXW011 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TXW011 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 697.685×392.256 mm |
| Zarys | 741.4×435.8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 50/50/40/40 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4 strings WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CHILIN TXW011.
CHILIN TXW011 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHILIN TXW011 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHILIN TXW011 lub innych wyświetlaczy LCD CHILIN, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHILIN Dystrybutor TXW011 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CHILIN TXW011 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHILIN TXW011 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHILIN TXW011 lub innych wyświetlaczy LCD CHILIN, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHILIN Dystrybutor TXW011 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TXW011"
- CHILIN TXW011
- Arkusz danych TXW011
- Obraz TXW011
- Cena TXW011
- Dystrybutor TXW011

