TCG101WXLPAAFA-AA20

| panel model | TCG101WXLPAAFA-AA20 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG101WXLPAAFA-AA20 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 216.96×135.6 mm |
| Zarys | 236×156.8×12 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG101WXLPAAFA-AA20.
Kyocera TCG101WXLPAAFA-AA20 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG101WXLPAAFA-AA20 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG101WXLPAAFA-AA20 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG101WXLPAAFA-AA20 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG101WXLPAAFA-AA20 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG101WXLPAAFA-AA20 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG101WXLPAAFA-AA20 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG101WXLPAAFA-AA20 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG101WXLPAAFA-AA20"
- Kyocera TCG101WXLPAAFA-AA20
- Arkusz danych TCG101WXLPAAFA-AA20
- Obraz TCG101WXLPAAFA-AA20
- Cena TCG101WXLPAAFA-AA20
- Dystrybutor TCG101WXLPAAFA-AA20

