TCG101WXLP*ANN-AN*01

| panel model | TCG101WXLP*ANN-AN*01 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG101WXLP*ANN-AN*01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1280(RGB)×800 , WXGA |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 216.96(W)×135.6(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Jasność | - |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas odpowiedzi | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Wyświetl kolory | 16.7M |
| Typ lampy | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Masa panelu | - |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01.
Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG101WXLP*ANN-AN*01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG101WXLP*ANN-AN*01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG101WXLP*ANN-AN*01"
- Kyocera TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Arkusz danych TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Obraz TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Cena TCG101WXLP*ANN-AN*01
- Dystrybutor TCG101WXLP*ANN-AN*01
