TCG085WVLQDPNN-GN00

| panel model | TCG085WVLQDPNN-GN00 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG085WVLQDPNN-GN00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 184.8×110.88 mm |
| Zarys | 210×134×9.2 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00.
Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG085WVLQDPNN-GN00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG085WVLQDPNN-GN00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG085WVLQDPNN-GN00"
- Kyocera TCG085WVLQDPNN-GN00
- Arkusz danych TCG085WVLQDPNN-GN00
- Obraz TCG085WVLQDPNN-GN00
- Cena TCG085WVLQDPNN-GN00
- Dystrybutor TCG085WVLQDPNN-GN00

